hrcak mascot   Srce   HID

Prolegomena : Časopis za filozofiju, Vol. 10 No. 1, 2011.

Recenzija, Prikaz

Mladen Vuković, Matematička logika

Sandro Skansi   ORCID icon orcid.org/0000-0002-3851-1186

Puni tekst: hrvatski, pdf (51 KB) str. 138-141 preuzimanja: 1.234* citiraj
APA 6th Edition
Skansi, S. (2011). Mladen Vuković, Matematička logika. Prolegomena, 10 (1), 138-141. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/68326
MLA 8th Edition
Skansi, Sandro. "Mladen Vuković, Matematička logika." Prolegomena, vol. 10, br. 1, 2011, str. 138-141. https://hrcak.srce.hr/68326. Citirano 22.05.2019.
Chicago 17th Edition
Skansi, Sandro. "Mladen Vuković, Matematička logika." Prolegomena 10, br. 1 (2011): 138-141. https://hrcak.srce.hr/68326
Harvard
Skansi, S. (2011). 'Mladen Vuković, Matematička logika', Prolegomena, 10(1), str. 138-141. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/68326 (Datum pristupa: 22.05.2019.)
Vancouver
Skansi S. Mladen Vuković, Matematička logika. Prolegomena [Internet]. 2011 [pristupljeno 22.05.2019.];10(1):138-141. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/68326
IEEE
S. Skansi, "Mladen Vuković, Matematička logika", Prolegomena, vol.10, br. 1, str. 138-141, 2011. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/68326. [Citirano: 22.05.2019.]

Hrčak ID: 68326

URI
https://hrcak.srce.hr/68326

Posjeta: 1.567 *