hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

The property of Kelley in nonmetric continua

I. Lončar

Puni tekst: engleski, pdf (141 KB) str. 41-50 preuzimanja: 326* citiraj
APA 6th Edition
Lončar, I. (2000). The property of Kelley in nonmetric continua. Mathematical Communications, 5 (1), 41-50. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/862
MLA 8th Edition
Lončar, I.. "The property of Kelley in nonmetric continua." Mathematical Communications, vol. 5, br. 1, 2000, str. 41-50. https://hrcak.srce.hr/862. Citirano 23.10.2021.
Chicago 17th Edition
Lončar, I.. "The property of Kelley in nonmetric continua." Mathematical Communications 5, br. 1 (2000): 41-50. https://hrcak.srce.hr/862
Harvard
Lončar, I. (2000). 'The property of Kelley in nonmetric continua', Mathematical Communications, 5(1), str. 41-50. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/862 (Datum pristupa: 23.10.2021.)
Vancouver
Lončar I. The property of Kelley in nonmetric continua. Mathematical Communications [Internet]. 2000 [pristupljeno 23.10.2021.];5(1):41-50. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/862
IEEE
I. Lončar, "The property of Kelley in nonmetric continua", Mathematical Communications, vol.5, br. 1, str. 41-50, 2000. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/862. [Citirano: 23.10.2021.]

Sažetak
The main purpose of this paper is to study the property of Kelley in nonmetric continua using inverse systems and limits.

Ključne riječi
the property of Kelley; inverse systems and limits

Hrčak ID: 862

URI
https://hrcak.srce.hr/862

Posjeta: 519 *