hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

Generalized Shalika model on SO_4n(F), symplectic linear model on Sp_4n(F) and theta correspondence

Marcela Hanzer ; Department of Mathematics, University of Zagreb, 10 000 Zagreb, Croatia

Puni tekst: engleski, pdf (200 KB) str. 55-68 preuzimanja: 334* citiraj
APA 6th Edition
Hanzer, M. (2015). Generalized Shalika model on SO_4n(F), symplectic linear model on Sp_4n(F) and theta correspondence. Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, (523=19), 55-68. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/145096
MLA 8th Edition
Hanzer, Marcela. "Generalized Shalika model on SO_4n(F), symplectic linear model on Sp_4n(F) and theta correspondence." Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, vol. , br. 523=19, 2015, str. 55-68. https://hrcak.srce.hr/145096. Citirano 31.07.2021.
Chicago 17th Edition
Hanzer, Marcela. "Generalized Shalika model on SO_4n(F), symplectic linear model on Sp_4n(F) and theta correspondence." Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti , br. 523=19 (2015): 55-68. https://hrcak.srce.hr/145096
Harvard
Hanzer, M. (2015). 'Generalized Shalika model on SO_4n(F), symplectic linear model on Sp_4n(F) and theta correspondence', Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, (523=19), str. 55-68. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/145096 (Datum pristupa: 31.07.2021.)
Vancouver
Hanzer M. Generalized Shalika model on SO_4n(F), symplectic linear model on Sp_4n(F) and theta correspondence. Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti [Internet]. 2015 [pristupljeno 31.07.2021.];(523=19):55-68. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/145096
IEEE
M. Hanzer, "Generalized Shalika model on SO_4n(F), symplectic linear model on Sp_4n(F) and theta correspondence", Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, vol., br. 523=19, str. 55-68, 2015. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/145096. [Citirano: 31.07.2021.]

Sažetak
We show that if an irreducible admissible representation of SO_4n(F) has a generalized Shalika model, then its small theta lift to Sp_4n(F) has the symplectic linear model, thus answering a question posed by D. Jiang. Here F is a non-archimedean field of characteristic zero.

Ključne riječi
Generalized Shalika model; symplectic linear model; theta correspondence

Projekti
HRZZ / IP / IP-2013-11-9364 / Automorphic forms - Automorfne forme, reprezentacije i primjene

Hrčak ID: 145096

URI
https://hrcak.srce.hr/145096

Posjeta: 470 *