hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak
https://doi.org/10.3336/gm.50.2.09

K-INVARIANTS IN THE ALGEBRA U(

Ana Prlić   ORCID icon orcid.org/0000-0002-3427-5569 ; Department of Mathematics, University of Zagreb, 10 000 Zagreb, Croatia

Puni tekst: engleski, pdf (182 KB) str. 397-414 preuzimanja: 135* citiraj
APA 6th Edition
Prlić, A. (2015). K-INVARIANTS IN THE ALGEBRA U(. Glasnik matematički, 50 (2), 397-414. https://doi.org/10.3336/gm.50.2.09
MLA 8th Edition
Prlić, Ana. "K-INVARIANTS IN THE ALGEBRA U(." Glasnik matematički, vol. 50, br. 2, 2015, str. 397-414. https://doi.org/10.3336/gm.50.2.09. Citirano 26.10.2021.
Chicago 17th Edition
Prlić, Ana. "K-INVARIANTS IN THE ALGEBRA U(." Glasnik matematički 50, br. 2 (2015): 397-414. https://doi.org/10.3336/gm.50.2.09
Harvard
Prlić, A. (2015). 'K-INVARIANTS IN THE ALGEBRA U(', Glasnik matematički, 50(2), str. 397-414. https://doi.org/10.3336/gm.50.2.09
Vancouver
Prlić A. K-INVARIANTS IN THE ALGEBRA U(. Glasnik matematički [Internet]. 2015 [pristupljeno 26.10.2021.];50(2):397-414. https://doi.org/10.3336/gm.50.2.09
IEEE
A. Prlić, "K-INVARIANTS IN THE ALGEBRA U(", Glasnik matematički, vol.50, br. 2, str. 397-414, 2015. [Online]. https://doi.org/10.3336/gm.50.2.09

Sažetak
Let

Ključne riječi
Lie group; Lie algebra; representation; special unipotent representation; Dirac operator; Dirac cohomology

Hrčak ID: 150147

URI
https://hrcak.srce.hr/150147

Posjeta: 274 *