hrcak mascot   Srce   HID

Ostalo

John Milnor – dobitnik Abelove nagrade za 2011. godinu

Darko Veljan   ORCID icon orcid.org/0000-0001-5904-6546 ; PMF - Matematički Odsjek

Puni tekst: hrvatski, pdf (623 KB) str. 172-176 preuzimanja: 47* citiraj
APA 6th Edition
Veljan, D. (2012). John Milnor – dobitnik Abelove nagrade za 2011. godinu. Matematičko fizički list, 62 (247), 172-176. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/244214
MLA 8th Edition
Veljan, Darko. "John Milnor – dobitnik Abelove nagrade za 2011. godinu." Matematičko fizički list, vol. 62, br. 247, 2012, str. 172-176. https://hrcak.srce.hr/244214. Citirano 18.10.2021.
Chicago 17th Edition
Veljan, Darko. "John Milnor – dobitnik Abelove nagrade za 2011. godinu." Matematičko fizički list 62, br. 247 (2012): 172-176. https://hrcak.srce.hr/244214
Harvard
Veljan, D. (2012). 'John Milnor – dobitnik Abelove nagrade za 2011. godinu', Matematičko fizički list, 62(247), str. 172-176. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/244214 (Datum pristupa: 18.10.2021.)
Vancouver
Veljan D. John Milnor – dobitnik Abelove nagrade za 2011. godinu. Matematičko fizički list [Internet]. 2012 [pristupljeno 18.10.2021.];62(247):172-176. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/244214
IEEE
D. Veljan, "John Milnor – dobitnik Abelove nagrade za 2011. godinu", Matematičko fizički list, vol.62, br. 247, str. 172-176, 2012. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/244214. [Citirano: 18.10.2021.]

Hrčak ID: 244214

URI
https://hrcak.srce.hr/244214

Posjeta: 96 *