hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

Convex mappings in several complex variables

Hidetaka Hamada
Gabriela Kohr

Puni tekst: engleski, pdf (468 KB) str. 203-210 preuzimanja: 371* citiraj
APA 6th Edition
Hamada, H. i Kohr, G. (1999). Convex mappings in several complex variables. Glasnik matematički, 34 (2), 203-210. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/6414
MLA 8th Edition
Hamada, Hidetaka i Gabriela Kohr. "Convex mappings in several complex variables." Glasnik matematički, vol. 34, br. 2, 1999, str. 203-210. https://hrcak.srce.hr/6414. Citirano 17.10.2021.
Chicago 17th Edition
Hamada, Hidetaka i Gabriela Kohr. "Convex mappings in several complex variables." Glasnik matematički 34, br. 2 (1999): 203-210. https://hrcak.srce.hr/6414
Harvard
Hamada, H., i Kohr, G. (1999). 'Convex mappings in several complex variables', Glasnik matematički, 34(2), str. 203-210. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/6414 (Datum pristupa: 17.10.2021.)
Vancouver
Hamada H, Kohr G. Convex mappings in several complex variables. Glasnik matematički [Internet]. 1999 [pristupljeno 17.10.2021.];34(2):203-210. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/6414
IEEE
H. Hamada i G. Kohr, "Convex mappings in several complex variables", Glasnik matematički, vol.34, br. 2, str. 203-210, 1999. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/6414. [Citirano: 17.10.2021.]

Sažetak
Let B be the unit ball of Cn with respect to an arbitrary norm. We will give a sufficient condition for a local diffeomorphism of C1 class on B to be univalent and to have a convex image. Finally, we present an application on the complex ellipsoid B(p1, ... , pn), where p1, ... , pn ≥ 1.

Ključne riječi
Convexity; starlikeness; diffeomorphism

Hrčak ID: 6414

URI
https://hrcak.srce.hr/6414

Posjeta: 548 *