hrcak mascot   Srce   HID

Rezultati pretrage

Broj rezultata: 12 Sortiraj prema: Relevantnosti Datumu izdavanja
[eng] Orthic axis, Lemoine line and Longchamps' line of the triangle in I_2
Volenec, Vladimir; Beban-Brkić, Jelena; Kolar-Šuper, Ružica; Kolar-Begović, Zdenka
Izvorni znanstveni članak
Cjeloviti tekst:   engleski / PDF (169 KB)
Hrčak ID: 110227
[eng] Brocard angle of the standard triangle in an isotropic plane
Kolar-Begović, Zdenka; Kolar-Šuper, Ružica; Volenec, Vladimir
Izvorni znanstveni članak
Cjeloviti tekst:   engleski / PDF (150 KB)
Hrčak ID: 110230
[eng] Cosymmedian triangles in isotropic plane
Kolar-Begović, Zdenka; Kolar-Šuper, Ružica; Volenec, Vladimir
Izvorni znanstveni članak
Cjeloviti tekst:   engleski / PDF (271 KB)
Hrčak ID: 104403
[eng] On Gergonne point of the triangle in isotropic plane
Beban-Brkić, Jelena; Volenec, Vladimir; Kolar-Begović, Zdenka; Kolar-Šuper, Ružica
Izvorni znanstveni članak
Cjeloviti tekst:   engleski / PDF (341 KB)
Hrčak ID: 104410
[eng] Angle bisectors of a triangle in $I_2$
Kolar-Begović, Zdenka; Kolar_Šuper, Ružica; Volenec, Vladimir
Izvorni znanstveni članak
Mathematical Communications, Vol. 13, No. 1, 2008.
Cjeloviti tekst:   engleski / PDF (114 KB)
Hrčak ID: 23564
[hrv] Feurbachov teorem
[eng] Feuerbach's theorem
Kolar- Begović, Zdenka; Tonković, Ana
Stručni rad
Osječki matematički list, Vol. 9, No. 1, 2009.
Cjeloviti tekst:   hrvatski / PDF (198 KB)
Hrčak ID: 42991
[hrv] Mohr–Mascheronijeve konstrukcije
[eng] Mohr-Mascheroni constructions
Kolar-Begović, Zdenka; Milišić, Antonija
Stručni rad
Osječki matematički list, Vol. 16, No. 2, 2016.
Cjeloviti tekst:   hrvatski / PDF (2 MB)
Hrčak ID: 179727
[eng] Reciprocity in an isotropic plane
Kolar-Šuper, Ružica; Kolar-Begović, Zdenka; Volenec, Vladimir
Izvorni znanstveni članak
Cjeloviti tekst:   engleski / PDF (187 KB)
Hrčak ID: 127657
[eng] Steiner point of a triangle in an isotropic plane
Kolar-Šuper, Ružica; Kolar-Begović, Zdenka; Volenec, Vladimir
Izvorni znanstveni članak
Cjeloviti tekst:   engleski / PDF (213 KB)
Hrčak ID: 165787
[hrv] Afi#12;no pravilan ikozaedar upisan u afi#12;no pravilan oktaedar u GS-kvazigrupi
[eng] An Affine Regular Icosahedron Inscribed in an Affine Regular Octahedron in a GS-Quasigroup
Kolar-Begović, Zdenka
Izvorni znanstveni članak
KoG, Vol. 21, No. 21, 2017.
Cjeloviti tekst:   engleski / (227 KB)
Hrčak ID: 192184
 [1-10]  [11-12]  >