hrcak mascot   Srce   HID

Ostalo

PISA SYNDROME AFTER SWITCHING FROM OLANZAPINE TO ZIPRASIDONE

A. Silić ; Psychiatric Hospital "Sveti Ivan", Jankomir 11, Zagreb, Croatia
D. Sago ; Psychiatric Hospital "Sveti Ivan", Jankomir 11, Zagreb, Croatia
A. Bogović ; Psychiatric Hospital "Sveti Ivan", Jankomir 11, Zagreb, Croatia
A. Lončar ; Psychiatric Hospital "Sveti Ivan", Jankomir 11, Zagreb, Croatia
M. Mihanović ; Psychiatric Hospital "Sveti Ivan", Jankomir 11, Zagreb, Croatia

Puni tekst: engleski, pdf (169 KB) str. 142-142 preuzimanja: 192* citiraj
APA 6th Edition
Silić, A., Sago, D., Bogović, A., Lončar, A. i Mihanović, M. (2009). PISA SYNDROME AFTER SWITCHING FROM OLANZAPINE TO ZIPRASIDONE. Psychiatria Danubina, 21 (1), 142-142. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/32850
MLA 8th Edition
Silić, A., et al. "PISA SYNDROME AFTER SWITCHING FROM OLANZAPINE TO ZIPRASIDONE." Psychiatria Danubina, vol. 21, br. 1, 2009, str. 142-142. https://hrcak.srce.hr/32850. Citirano 04.12.2020.
Chicago 17th Edition
Silić, A., D. Sago, A. Bogović, A. Lončar i M. Mihanović. "PISA SYNDROME AFTER SWITCHING FROM OLANZAPINE TO ZIPRASIDONE." Psychiatria Danubina 21, br. 1 (2009): 142-142. https://hrcak.srce.hr/32850
Harvard
Silić, A., et al. (2009). 'PISA SYNDROME AFTER SWITCHING FROM OLANZAPINE TO ZIPRASIDONE', Psychiatria Danubina, 21(1), str. 142-142. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/32850 (Datum pristupa: 04.12.2020.)
Vancouver
Silić A, Sago D, Bogović A, Lončar A, Mihanović M. PISA SYNDROME AFTER SWITCHING FROM OLANZAPINE TO ZIPRASIDONE. Psychiatria Danubina [Internet]. 2009 [pristupljeno 04.12.2020.];21(1):142-142. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/32850
IEEE
A. Silić, D. Sago, A. Bogović, A. Lončar i M. Mihanović, "PISA SYNDROME AFTER SWITCHING FROM OLANZAPINE TO ZIPRASIDONE", Psychiatria Danubina, vol.21, br. 1, str. 142-142, 2009. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/32850. [Citirano: 04.12.2020.]

Hrčak ID: 32850

URI
https://hrcak.srce.hr/32850

Posjeta: 325 *