hrcak mascot   Srce   HID

Mathematical Communications, Vol.8 No.2 Prosinac 2003.

Izvorni znanstveni članak

Mann-Ishikawa iterations and Mann-Ishikawa iterations with errors are equivalent models

Ş. M. Şolutuz

Puni tekst: engleski, pdf (125 KB) str. 139-149 preuzimanja: 243* citiraj
APA
Şolutuz, Ş.M. (2003). Mann-Ishikawa iterations and Mann-Ishikawa iterations with errors are equivalent models. Mathematical Communications, 8(2), 139-149. Preuzeto s http://hrcak.srce.hr/725

Sažetak
Mann-Ishikawa iterations and Mann-Ishikawa iterations with errors are
equivalent models for several classes of operators.

Ključne riječi
Mann-Ishikawa iterations; Mann-Ishikawa iterations with errors

Hrčak ID: 725

URI
http://hrcak.srce.hr/725

Posjeta: 394 *