hrcak mascot   Srce   HID

Ostalo

Dragan Miličić – hrvatsko-američki matematičar

Željko Hanjš   ORCID icon orcid.org/0000-0002-3711-0495 ; PMF-Matematički odsjek

Puni tekst: hrvatski, pdf (2 MB) str. 79-85 preuzimanja: 128* citiraj
APA 6th Edition
Hanjš, Ž. (2016). Dragan Miličić – hrvatsko-američki matematičar. Matematičko fizički list, 67 (266), 79-85. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/241274
MLA 8th Edition
Hanjš, Željko. "Dragan Miličić – hrvatsko-američki matematičar." Matematičko fizički list, vol. 67, br. 266, 2016, str. 79-85. https://hrcak.srce.hr/241274. Citirano 16.10.2021.
Chicago 17th Edition
Hanjš, Željko. "Dragan Miličić – hrvatsko-američki matematičar." Matematičko fizički list 67, br. 266 (2016): 79-85. https://hrcak.srce.hr/241274
Harvard
Hanjš, Ž. (2016). 'Dragan Miličić – hrvatsko-američki matematičar', Matematičko fizički list, 67(266), str. 79-85. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/241274 (Datum pristupa: 16.10.2021.)
Vancouver
Hanjš Ž. Dragan Miličić – hrvatsko-američki matematičar. Matematičko fizički list [Internet]. 2016 [pristupljeno 16.10.2021.];67(266):79-85. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/241274
IEEE
Ž. Hanjš, "Dragan Miličić – hrvatsko-američki matematičar", Matematičko fizički list, vol.67, br. 266, str. 79-85, 2016. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/241274. [Citirano: 16.10.2021.]

Hrčak ID: 241274

URI
https://hrcak.srce.hr/241274

Posjeta: 220 *