hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

INFINITE-DIMENSIONALITY OF INVERSE LIMIT SPACE

Ivan Lončar ; Faculty of Organization and Informatics, University of Zagreb, Varaždin, Croatia

Puni tekst: engleski, pdf (3 MB) str. 153-157 preuzimanja: 100* citiraj
APA 6th Edition
Lončar, I. (1992). INFINITE-DIMENSIONALITY OF INVERSE LIMIT SPACE. Journal of Information and Organizational Sciences, (16), 153-157. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/79859
MLA 8th Edition
Lončar, Ivan. "INFINITE-DIMENSIONALITY OF INVERSE LIMIT SPACE." Journal of Information and Organizational Sciences, vol. , br. 16, 1992, str. 153-157. https://hrcak.srce.hr/79859. Citirano 19.07.2019.
Chicago 17th Edition
Lončar, Ivan. "INFINITE-DIMENSIONALITY OF INVERSE LIMIT SPACE." Journal of Information and Organizational Sciences , br. 16 (1992): 153-157. https://hrcak.srce.hr/79859
Harvard
Lončar, I. (1992). 'INFINITE-DIMENSIONALITY OF INVERSE LIMIT SPACE', Journal of Information and Organizational Sciences, (16), str. 153-157. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/79859 (Datum pristupa: 19.07.2019.)
Vancouver
Lončar I. INFINITE-DIMENSIONALITY OF INVERSE LIMIT SPACE. Journal of Information and Organizational Sciences [Internet]. 1992 [pristupljeno 19.07.2019.];(16):153-157. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/79859
IEEE
I. Lončar, "INFINITE-DIMENSIONALITY OF INVERSE LIMIT SPACE", Journal of Information and Organizational Sciences, vol., br. 16, str. 153-157, 1992. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/79859. [Citirano: 19.07.2019.]

Sažetak
Among other results we prove: (1) If f:X→Y is a closed surjection between normal countably compact spaces such that |Fr f-1(y)|

Ključne riječi
Infinite-dimensionality; Cantor-manifold; inverse system

Hrčak ID: 79859

URI
https://hrcak.srce.hr/79859

Posjeta: 151 *