hrcak mascot   Srce   HID

Kratko priopćenje

TRI RJEŠENJA JEDNE KVADRATNE DIOFANTSKE JEDNADŽBE

Šefket Arslanagić

Puni tekst: hrvatski, pdf (192 KB) str. 152-155 preuzimanja: 317* citiraj
APA 6th Edition
Arslanagić, Š. (2014). TRI RJEŠENJA JEDNE KVADRATNE DIOFANTSKE JEDNADŽBE. Matka, 22 (87), 152-155. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/132202
MLA 8th Edition
Arslanagić, Šefket. "TRI RJEŠENJA JEDNE KVADRATNE DIOFANTSKE JEDNADŽBE." Matka, vol. 22, br. 87, 2014, str. 152-155. https://hrcak.srce.hr/132202. Citirano 05.08.2021.
Chicago 17th Edition
Arslanagić, Šefket. "TRI RJEŠENJA JEDNE KVADRATNE DIOFANTSKE JEDNADŽBE." Matka 22, br. 87 (2014): 152-155. https://hrcak.srce.hr/132202
Harvard
Arslanagić, Š. (2014). 'TRI RJEŠENJA JEDNE KVADRATNE DIOFANTSKE JEDNADŽBE', Matka, 22(87), str. 152-155. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/132202 (Datum pristupa: 05.08.2021.)
Vancouver
Arslanagić Š. TRI RJEŠENJA JEDNE KVADRATNE DIOFANTSKE JEDNADŽBE. Matka [Internet]. 2014 [pristupljeno 05.08.2021.];22(87):152-155. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/132202
IEEE
Š. Arslanagić, "TRI RJEŠENJA JEDNE KVADRATNE DIOFANTSKE JEDNADŽBE", Matka, vol.22, br. 87, str. 152-155, 2014. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/132202. [Citirano: 05.08.2021.]

Hrčak ID: 132202

URI
https://hrcak.srce.hr/132202

Posjeta: 497 *