hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

On 2-normed sets

Zofia Lewandowska

Puni tekst: engleski, pdf (361 KB) str. 99-110 preuzimanja: 122* citiraj
APA 6th Edition
Lewandowska, Z. (2003). On 2-normed sets. Glasnik matematički, 38 (1), 99-110. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/1337
MLA 8th Edition
Lewandowska, Zofia. "On 2-normed sets." Glasnik matematički, vol. 38, br. 1, 2003, str. 99-110. https://hrcak.srce.hr/1337. Citirano 20.10.2021.
Chicago 17th Edition
Lewandowska, Zofia. "On 2-normed sets." Glasnik matematički 38, br. 1 (2003): 99-110. https://hrcak.srce.hr/1337
Harvard
Lewandowska, Z. (2003). 'On 2-normed sets', Glasnik matematički, 38(1), str. 99-110. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/1337 (Datum pristupa: 20.10.2021.)
Vancouver
Lewandowska Z. On 2-normed sets. Glasnik matematički [Internet]. 2003 [pristupljeno 20.10.2021.];38(1):99-110. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/1337
IEEE
Z. Lewandowska, "On 2-normed sets", Glasnik matematički, vol.38, br. 1, str. 99-110, 2003. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/1337. [Citirano: 20.10.2021.]

Sažetak
In this paper we consider properties of the 2-normed sets and we construct two 2-normed sets of linear operators.

Ključne riječi
2-normed set; 2-normed space; 2-norm in the space of linear operators

Hrčak ID: 1337

URI
https://hrcak.srce.hr/1337

Posjeta: 308 *