hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

Fuzzy P-spaces games and metacompactness

Sunil Jacob John

Puni tekst: engleski, pdf (292 KB) str. 157-165 preuzimanja: 81* citiraj
APA 6th Edition
John, S.J. (2003). Fuzzy P-spaces games and metacompactness. Glasnik matematički, 38 (1), 157-165. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/1341
MLA 8th Edition
John, Sunil Jacob. "Fuzzy P-spaces games and metacompactness." Glasnik matematički, vol. 38, br. 1, 2003, str. 157-165. https://hrcak.srce.hr/1341. Citirano 26.10.2021.
Chicago 17th Edition
John, Sunil Jacob. "Fuzzy P-spaces games and metacompactness." Glasnik matematički 38, br. 1 (2003): 157-165. https://hrcak.srce.hr/1341
Harvard
John, S.J. (2003). 'Fuzzy P-spaces games and metacompactness', Glasnik matematički, 38(1), str. 157-165. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/1341 (Datum pristupa: 26.10.2021.)
Vancouver
John SJ. Fuzzy P-spaces games and metacompactness. Glasnik matematički [Internet]. 2003 [pristupljeno 26.10.2021.];38(1):157-165. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/1341
IEEE
S.J. John, "Fuzzy P-spaces games and metacompactness", Glasnik matematički, vol.38, br. 1, str. 157-165, 2003. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/1341. [Citirano: 26.10.2021.]

Sažetak
Fuzzy P-spaces are introduced and a characterization for the same in terms of a particular type of fuzzy topological game is obtained. Further some applications of fuzzy P-spaces in product -metacompact spaces are also investigated.

Ključne riječi
Fuzzy topological spaces; fuzzy topological games; Pα-spaces; shading families

Hrčak ID: 1341

URI
https://hrcak.srce.hr/1341

Posjeta: 255 *