hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

Some new symmetric designs for (256,120,56)

Mario-Osvin Pavčević

Puni tekst: engleski, pdf (352 KB) str. 123-128 preuzimanja: 256* citiraj
APA 6th Edition
Pavčević, M. (1999). Some new symmetric designs for (256,120,56). Glasnik matematički, 34 (2), 123-128. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/6409
MLA 8th Edition
Pavčević, Mario-Osvin. "Some new symmetric designs for (256,120,56)." Glasnik matematički, vol. 34, br. 2, 1999, str. 123-128. https://hrcak.srce.hr/6409. Citirano 27.10.2021.
Chicago 17th Edition
Pavčević, Mario-Osvin. "Some new symmetric designs for (256,120,56)." Glasnik matematički 34, br. 2 (1999): 123-128. https://hrcak.srce.hr/6409
Harvard
Pavčević, M. (1999). 'Some new symmetric designs for (256,120,56)', Glasnik matematički, 34(2), str. 123-128. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/6409 (Datum pristupa: 27.10.2021.)
Vancouver
Pavčević M. Some new symmetric designs for (256,120,56). Glasnik matematički [Internet]. 1999 [pristupljeno 27.10.2021.];34(2):123-128. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/6409
IEEE
M. Pavčević, "Some new symmetric designs for (256,120,56)", Glasnik matematički, vol.34, br. 2, str. 123-128, 1999. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/6409. [Citirano: 27.10.2021.]

Sažetak
We prove the existence of two symmetric designs with parameters (256,120,56) for which the full automorphism group is isomorphic to (Z17.Z8) × (Z7.Z3).

Ključne riječi
Symmetric design; automorphism group; orbit structure, 2-rank

Hrčak ID: 6409

URI
https://hrcak.srce.hr/6409

Posjeta: 452 *