hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

First order differential equations with a parameter

Tadeusz Jankowski

Puni tekst: engleski, pdf (567 KB) str. 211-221 preuzimanja: 203* citiraj
APA 6th Edition
Jankowski, T. (1999). First order differential equations with a parameter. Glasnik matematički, 34 (2), 211-221. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/6415
MLA 8th Edition
Jankowski, Tadeusz. "First order differential equations with a parameter." Glasnik matematički, vol. 34, br. 2, 1999, str. 211-221. https://hrcak.srce.hr/6415. Citirano 27.10.2021.
Chicago 17th Edition
Jankowski, Tadeusz. "First order differential equations with a parameter." Glasnik matematički 34, br. 2 (1999): 211-221. https://hrcak.srce.hr/6415
Harvard
Jankowski, T. (1999). 'First order differential equations with a parameter', Glasnik matematički, 34(2), str. 211-221. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/6415 (Datum pristupa: 27.10.2021.)
Vancouver
Jankowski T. First order differential equations with a parameter. Glasnik matematički [Internet]. 1999 [pristupljeno 27.10.2021.];34(2):211-221. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/6415
IEEE
T. Jankowski, "First order differential equations with a parameter", Glasnik matematički, vol.34, br. 2, str. 211-221, 1999. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/6415. [Citirano: 27.10.2021.]

Sažetak
Employing the method of upper and lower solutions and monotone iterative technique, existence of extremal solutions to differential equations with a parameter is proved.

Ključne riječi
Monotone iterative technique; differential equations; convergence

Hrčak ID: 6415

URI
https://hrcak.srce.hr/6415

Posjeta: 374 *