hrcak mascot   Srce   HID

Mathematical Communications, Vol.7 No.1 Lipanj 2002.

Izvorni znanstveni članak

A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps

Ş. M. Şolutuz

Puni tekst: engleski, pdf (83 KB) str. 61-64 preuzimanja: 238* citiraj
APA
Şolutuz, Ş.M. (2002). A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps. Mathematical Communications, 7(1), 61-64. Preuzeto s http://hrcak.srce.hr/782

Sažetak
We give a correction to the main result from [13].

Ključne riječi
Ishikawa iteration; strongly pseudocontractive maps

Hrčak ID: 782

URI
http://hrcak.srce.hr/782

Posjeta: 357 *