hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps

Ş. M. Şolutuz

Puni tekst: engleski, pdf (83 KB) str. 61-64 preuzimanja: 353* citiraj
APA 6th Edition
Şolutuz, Ş.M. (2002). A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps. Mathematical Communications, 7 (1), 61-64. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/782
MLA 8th Edition
Şolutuz, Ş. M.. "A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps." Mathematical Communications, vol. 7, br. 1, 2002, str. 61-64. https://hrcak.srce.hr/782. Citirano 25.10.2021.
Chicago 17th Edition
Şolutuz, Ş. M.. "A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps." Mathematical Communications 7, br. 1 (2002): 61-64. https://hrcak.srce.hr/782
Harvard
Şolutuz, Ş.M. (2002). 'A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps', Mathematical Communications, 7(1), str. 61-64. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/782 (Datum pristupa: 25.10.2021.)
Vancouver
Şolutuz ŞM. A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps. Mathematical Communications [Internet]. 2002 [pristupljeno 25.10.2021.];7(1):61-64. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/782
IEEE
Ş.M. Şolutuz, "A correction for a result on convergence of Ishikawa iteration for strongly pseudocontractive maps", Mathematical Communications, vol.7, br. 1, str. 61-64, 2002. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/782. [Citirano: 25.10.2021.]

Sažetak
We give a correction to the main result from [13].

Ključne riječi
Ishikawa iteration; strongly pseudocontractive maps

Hrčak ID: 782

URI
https://hrcak.srce.hr/782

Posjeta: 572 *