hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

On some Hilbert's type inequalities

Ljubo Marangunić ; Faculty of Electrical Engineering and Computing, University of Zagreb, Unska 3, Zagreb, Croatia
Josip Pečarić ; Faculty of Textile Technology, University of Zagreb, Pierottijeva 6, Zagreb, Croatia

Puni tekst: engleski, pdf (148 KB) str. 61-67 preuzimanja: 138* citiraj
APA 6th Edition
Marangunić, Lj. i Pečarić, J. (2009). On some Hilbert's type inequalities. Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, (503=16), 61-67. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/110231
MLA 8th Edition
Marangunić, Ljubo i Josip Pečarić. "On some Hilbert's type inequalities." Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, vol. , br. 503=16, 2009, str. 61-67. https://hrcak.srce.hr/110231. Citirano 10.08.2020.
Chicago 17th Edition
Marangunić, Ljubo i Josip Pečarić. "On some Hilbert's type inequalities." Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti , br. 503=16 (2009): 61-67. https://hrcak.srce.hr/110231
Harvard
Marangunić, Lj., i Pečarić, J. (2009). 'On some Hilbert's type inequalities', Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, (503=16), str. 61-67. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/110231 (Datum pristupa: 10.08.2020.)
Vancouver
Marangunić Lj, Pečarić J. On some Hilbert's type inequalities. Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti [Internet]. 2009 [pristupljeno 10.08.2020.];(503=16):61-67. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/110231
IEEE
Lj. Marangunić i J. Pečarić, "On some Hilbert's type inequalities", Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, vol., br. 503=16, str. 61-67, 2009. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/110231. [Citirano: 10.08.2020.]

Sažetak
A generalization of the well-known Hilbert’s inequality is given. Several other results of this type in recent years follows as a special case of our result.

Ključne riječi
Hilbert’s inequality; Holder’s inequality; Beta-function

Hrčak ID: 110231

URI
https://hrcak.srce.hr/110231

Posjeta: 235 *