hrcak mascot   Srce   HID

Izvorni znanstveni članak

Hermite-Hadamard type inequalities for Stolarsky and related means

Josip Pečarić ; Faculty of Textile Technology, University of Zagreb, Prilaz baruna Filipovica 28a, 10000 Zagreb, Croatia
Ivan Perić ; Faculty of Food Technology and Biotechnology, Department of mathematics, University of Zagreb, Pierottijeva 6, 10000 Zagreb, Croatia
Mirna Rodić Lipanović ; Faculty of Textile Technology, University of Zagreb, Prilaz baruna Filipovica 28a, 10000 Zagreb, Croatia

Puni tekst: engleski, pdf (226 KB) str. 69-86 preuzimanja: 215* citiraj
APA 6th Edition
Pečarić, J., Perić, I. i Rodić Lipanović, M. (2009). Hermite-Hadamard type inequalities for Stolarsky and related means. Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, (503=16), 69-86. Preuzeto s https://hrcak.srce.hr/110232
MLA 8th Edition
Pečarić, Josip, et al. "Hermite-Hadamard type inequalities for Stolarsky and related means." Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, vol. , br. 503=16, 2009, str. 69-86. https://hrcak.srce.hr/110232. Citirano 10.08.2020.
Chicago 17th Edition
Pečarić, Josip, Ivan Perić i Mirna Rodić Lipanović. "Hermite-Hadamard type inequalities for Stolarsky and related means." Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti , br. 503=16 (2009): 69-86. https://hrcak.srce.hr/110232
Harvard
Pečarić, J., Perić, I., i Rodić Lipanović, M. (2009). 'Hermite-Hadamard type inequalities for Stolarsky and related means', Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, (503=16), str. 69-86. Preuzeto s: https://hrcak.srce.hr/110232 (Datum pristupa: 10.08.2020.)
Vancouver
Pečarić J, Perić I, Rodić Lipanović M. Hermite-Hadamard type inequalities for Stolarsky and related means. Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti [Internet]. 2009 [pristupljeno 10.08.2020.];(503=16):69-86. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/110232
IEEE
J. Pečarić, I. Perić i M. Rodić Lipanović, "Hermite-Hadamard type inequalities for Stolarsky and related means", Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, vol., br. 503=16, str. 69-86, 2009. [Online]. Dostupno na: https://hrcak.srce.hr/110232. [Citirano: 10.08.2020.]

Sažetak
Some theorems of the Jensen type for certain classes of means are given in [7]. Some further generalizations and further applications of these results are presented here.

Ključne riječi
Hermite-Hadamard inequality; means

Hrčak ID: 110232

URI
https://hrcak.srce.hr/110232

Posjeta: 321 *